Prawdziwe opinie: Bravitulis – cena, efekty, gdzie kupić

Bravitulis bransoletka talizman

Bravitulis to starożytny tybetański amulet bogactwa w formie bransoletki, uważany za najpotężniejszy nie tylko w tym kraju, ale na całym świecie. Przynoszą bogactwo, szczęście, powodzenie we wszystkich sprawach i decyzjach. Pomagają je zachować i powiększyć, obdarzając 9 błogosławieństwami życia.

Pojawiły się ponad 3 tysiąclecia temu, tajemnicze perły, których prawdziwego pochodzenia nikt nie zna na pewno, a dziś są najważniejszymi talizmanami. Były i są one przekazywane w Tybecie z pokolenia na pokolenie. A teraz, dzięki ich wielkiej mocy, poznał ich cały świat.

Wykonywane są w Nepalu, gdzie istnieją małe rodzinne firmy. Miejscowi mnisi ładują je pozytywną energią według znanych tylko im rytuałów.

Wielu bogatych, odnoszących sukcesy i sławnych ludzi posiada święty talizman i wierzy, że tylko dzięki nim osiągnęli w życiu tak wiele.

Spis treści

Co to jest Bravitulis?

Bravitulis jest jednym z najbardziej tajemniczych znanych talizmanów tybetańskich, którego pochodzenie zasila wiele mitów i legend. Jego historia znana jest dopiero od około 3 tysięcy lat. To prawdziwe skarby dla Tybetańczyków, które cenią bardziej niż złoto i są przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Ten niezwykle potężny amulet jest bezpośrednio związany z ludzką energią, aktywując i wzmacniając jej przepływy oraz chroniąc ją przed negatywnymi wpływami zewnętrznymi.

Wyjątkowość działania Bravitulis polega na tym, że:

 •     są one tworzone specjalnie dla Ciebie;
 •     wykonane ręcznie w Nepalu;
 •     to kierunek energii w dobrym kierunku;
 •     używasz starożytnej wiedzy, która była używana od wieków;
 •     odpowiednie dla każdego, bez względu na narodowość czy wiarę;
 •     Nie trzeba płacić dużo, żeby mieć szczęście.

Najlepszym sposobem na zmierzenie swoich postępów w jakiejkolwiek dziedzinie jest policzenie liczby poniesionych porażek. Jeśli nie miałeś żadnych porażek, to prawdopodobnie nie próbowałeś zbyt mocno. Porażka jest młotem kowalskim, który wykuwa miecz Twojego sukcesu. Jeśli naprawdę chcesz odnieść w czymś sukces, musisz przynajmniej kilka razy ponieść porażkę.

Jeśli spojrzysz na wszystkich wielkich mężczyzn i kobiety w historii, zauważysz, że wszyscy oni mieli jedną wspólną cechę. Nie udało się, i to często. Pomyśl o Thomasie Edisonie. Ile razy źle wybrałeś materiał żarnika do swojej żarówki? Hipotez jest kilka, ale wszystkie mieszczą się w granicach „piekła”. Henry Ford znał się na porażkach. Tak bardzo, że przypisuje mu się cytat „porażka to okazja, by zacząć od nowa i działać mądrzej”.

Korzyści płynące z posiadania Bravitulis – Efekty

Tak więc, Bravitulis, rzeczywiste wyniki, na których wygrawerowano 9 kręgów, są uważane za najsilniejsze. Przy jej stałym stosowaniu człowiek odnosi sukcesy we wszystkich dziedzinach życia. To właśnie przynosi Ci szybki finansowy dobrobyt. Dodatkowo 9-oczkowy fasetowany koralik przynosi również następującą energię:

 •     niespodziewana i trwała sława, nawet światowa;
 •     ciągłe świecenie w tle innych;
 •     ostrość umysłu;
 •     niezależność i godność osobistą;
 •     wpływ w wielu dziedzinach życia; kontrola i władza nad ludźmi;
 •     zdolność do kontrolowania i planowania swojego życia;
 •     doskonała opinia wśród kolegów, przyjaciół, innych;
 •     zdolność do pokonywania przeszkód w życiu;
 •     dobroć, zrozumienie, współczucie.

Jak działa Bravitulis?

Bravitulis, bo o interpunkcji specjalnych symboli mowa, pojawił się, jak się powszechnie uważa, w 2700 roku p.n.e. me. Bravitulis w języku tybetańskim oznacza „jasność, splendor, przejrzystość, blask”.

Naturalnie, koszt starych kont to setki tysięcy dolarów. Ale mnisi z Tybetu zapewniają, że produkowane dziś Bravitulis o obniżonej cenie nie mają mniejszej mocy, lecz są absolutnie dostępne dla wszystkich.

Jak działa Bravitulis

Główne cechy bransoletki:

 •     podobnie wykonana jest tylko z kamienia, na który w specjalny sposób naniesione są wzory, podobne do kosmicznych pism;
 •     im więcej wzorów, tym mocniejszy produkt. Najsilniejsze są te, w których wyryto kilka okręgów;
 •     tych „oczek” może być od 1 do 9, oprócz nich na kamieniach występują wzory kwadratów, fal, pasków;

Najpopularniejszy obecnie jest 9-oczkowa bransoletka, który oferuje szybkie zdobycie bogactwa i 9 błogosławieństw życia.

Jak stosować Bravitulis?

Możesz wykorzystać prace Bravitulis jak chcesz. Z pewnością pomogą. Ale trzeba im też pomóc. Zmiana nadejdzie dość szybko. Nie opieraj się, pracuj w unisonie z potężnym talizmanem.

 • Specjalne motywy są nakładane ręcznie; to one nadają kamieniowi siłę. Każda z nich wzmacnia oddziaływanie na człowieka.
 • Kamienie są więc obrabiane w specjalny sposób.
 • A dopiero potem tybetańscy mnisi lamowie odprawiają specjalne rytuały, wdychając do produktu specjalną energię.
 • Jeśli poniosłeś porażkę w biznesie, potrzebujesz bliskości i miłości, szukasz swojej jedynej miłości: załóż amulet i noś go z ufnością w sercu.

Bravitulis – Opinie – Prawdziwe recenzje

Rok temu wydawało mi się, że świat się rozpada. Redukcje zatrudnienia, brak środków do życia, zadłużenie hipoteczne. Wszystko zawaliło się w jednej chwili, byłem zrozpaczony. Przeczytałem o aptekach Bravitulis, postanowiłem zaryzykować, co do cholery to nie żart. I jak można sobie wyobrazić, sytuacja zaczęła się stopniowo poprawiać. Zamówiłam dziś mojej przyjaciółce, naprawdę myślę, że jej też to pomoże.

Znalazłem dobrze płatną pracę, kupiłem ładny samochód i nawet odnalazłem swoje przeznaczenie. A wszystko, jak sądzę, tylko ze względu na produkt. Bravitulis gdzie mogę znaleźć jest nie tylko tajemniczy i magiczny, ale również bardzo piękny.

Nie wierzyłem w ezoterykę, ale ten drobiazg jest po prostu fantastyczny. Przez rok oszczędzałem na mieszkanie, bo biznes od razu nabrał rozpędu i udało mi się otworzyć 4 nowe oddziały w całym kraju.

Nosiłam ją bez zdejmowania, bo pół roku temu poznałam swoją prawdziwą miłość, której po prostu boję się stracić. Zamów ją, nie będziesz żałować. Nawet jeśli uważasz, że wszystko jest z Tobą w porządku. Będzie jeszcze lepiej, tego możecie być pewni.

Gdzie kupić Bravitulis? Cena

Dla wygody użytkowników został stworzony portal internetowy. Jeśli chcesz kupić Bravitulis tam, gdzie go sprzedają, zostaw swój numer telefonu komórkowego i nazwisko. Po pewnym czasie przedstawiciel firmy skontaktuje się z daną osobą. On odpowie na twoje pytania. Będzie on zainteresowany danymi pocztowymi kupującego. W wyznaczonym dniu paczka z towarem dotrze na pocztę w danym mieście. Klient otrzyma cenę Bravitulis i zapłaci za zakup w najwygodniejszy dla siebie sposób. Obecnie, dzięki specjalnej promocji, jedna bransoletka Bravitulis kosztuje tylko 117 PLN.

Jaka jest cena Bravitulis?

Bravitulis kosztuje 117 złotych.

Ile kosztuje wysyłyka?

Wysyłka na terenie Polski jest darmowa.

Jak szybko mogę oczekiwać rezultatów?

Pierwsze efekty pojawiają się już po tygodniu stosowania.

Jakie są opinie o Bravitulis?

Użytkownicy chwalą sobie korzystanie z bransoletki, a w Internecie znajdziemy wyłącznie pozytywne opinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *