O nas

Ponad połowa populacji Polski jest zagrożona. Ponad miliard ludzi na całym świecie i 170 milionów ludzi w Polsce cierpi na choroby związane z dietą, w tym bezobjawową (bez objawów) otyłość, cukrzycę typu 2 i stan przedcukrzycowy. Wszystkie trzy są obecnie klasyfikowane jako choroby przez American Medical Association. Podstawową przyczyną tych chorób może być spożywanie zbyt dużej ilości węglowodanów niskiej jakości. Co najważniejsze, około 90% przypadków cukrzycy można zapobiec.

Naszą misją jest umorzenie.

Tradycyjne leczenie cukrzycy i otyłości polega na lekach kontrolujących poziom cukru we krwi i zastrzykach insuliny w leczeniu objawów (podejście „pigułki i igły”) i rzadko powoduje remisję tych chorób. HEAL pracownikowi służby oferuje testowany klinicznie, kierując ścieżkę niskowęglowodanowej, że rzadko zawiedzie umieścić te choroby w remisji. W większości przypadków wiele leków przyjmowanych przed programem opieki HEAL można zmniejszyć lub wyeliminować.

Droga do remisji otyłości

Typowe wyniki: Lynne straciła 230 funtów

BMI Before HEAL care (370 funtów)

BMI After HEAL care (140 funtów)

„Po raz pierwszy w życiu nie prowadzę już wojny z jedzeniem, wagą, a co najważniejsze, nie prowadzę już wojny ze sobą. To jednak nie zawsze było prawdą… ~ Lynne Ivey

Koniec z pigułkami i igłami już

po 7 tygodniach
W przeciwieństwie do „pigułek i igieł” franchisingu leczenia lub sprzedaży detalicznej, Heal Care może doprowadzić do remisji cukrzycy. Badania kliniczne pokazują radykalne zmniejszenie zapotrzebowania na insulinę i leki kontrolujące poziom cukru podczas uczestniczenia w opiece zdrowotnej .

Prezes i dyrektor medyczny

Dr Westman jest profesorem nadzwyczajnym medycyny na Duke University. Posiada dyplom z zakresu medycyny wewnętrznej i otyłości. Jego badania kliniczne dotyczące otyłości, cukrzycy i tytoniu obejmują ponad 90 recenzowanych artykułów. Jest Przewodniczącym Rady Stowarzyszenia Medycyny Otyłości. Jest także członkiem Towarzystwa otyłości i współredaktorem podręcznika medycznego na temat otyłości. Jest autorem bestsellera NYT The New Atkins for a New You.

Dyrektor Protokołu Opieki

Jacqueline była naczelną pielęgniarką doktora Atkinsa ???? klinika odchudzania i dyrektor edukacji medycznej w Atkins Center for Complementary Medicine. Przyczyniła się do Dr. Atkinsâ ???? książki, biuletyny i czasopisma. Zaprojektowała Atkins at Sea Low-Carb Cruise i wykłady z Low-Carb Cruise. Była również dyrektorem ds. Informacji żywieniowych w Atkins Health and Medical Information Services.

Starszy trener zaangażowania w opiekę zdrowotną

Laura jest Professional Certified Coach (PCC) z International Coach Federation. Doradzała, trenowała i szkoliła trenerów na całym świecie, od Nowego Jorku po Kuala Lumpur. Jest głównym trenerem w HEAL Clinics oferującym pacjentom rozwiązania w zakresie cukrzycy typu 2 oraz wsparcie w trwałej zmianie stylu życia. Laura była w świecie diet Low-Carb od ponad połowy swojego życia.

CEO i Prezes Zarządu

Bruce jest współzałożycielem i CEO HEAL. Zasiadał w 34 radach dyrektorów. Był głównym administratorem szpitala, korporacyjnym doradcą finansowym Morgan Stanley, starszym oficerem w dwóch krajowych funduszach VC oraz wspólnikiem w McKinsey and Company. Bruce posiada tytuł MBA uzyskany w Tuck at Dartmouth oraz tytuł JD i BA na University of Oklahoma.

Dyrektor Operacyjny

Kariera Richarda Kofflera obejmuje byłego prezesa Los Angeles Venture Association; były prezes Rady ds. Technologii Południowej Kalifornii; doradca w Wells Fargo Centre for Entrepreneurship, Cal State Northridge; i doradca California Emerging Technology Fund. Richard ukończył studia licencjackie z informatyki, MIT i magisterium z informatyki na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

Dyrektor ds. Zaangażowania

Melanie spędziła 15 lat jako specjalista ds. Rozwoju biznesu, gdzie zajmuje się występami, marketingiem i mediami społecznościowymi byłych sportowców NFL i korporacji. Przed rozpoczęciem pracy z HEAL Melanie zamieniła swoją pasję związaną z odchudzaniem w misję, która pomogła tysiącom ludzi schudnąć i rozpocząć programy otyłości w Zachodniej Wirginii i w całym kraju.

dyrektor Marketingu

Ronda założyła dwie agencje reklamowe i marketingowe. Jej agencja zdobyła ponad 200 nagród krajowych i międzynarodowych. Ma silne podstawy w mediach tradycyjnych, pasję do nowych mediów i doświadczenie w technologii. Ronda mieszka w sercu Doliny Krzemowej i zapewnia strategię marketingową oraz realizację startupów i firm z listy Fortune 1000.

Dyrektor Marketingu, Digital

Andreas założył dwie agencje marketingu cyfrowego, kierował marketingiem cyfrowym w Acxiom i był menedżerem ds. Globalnego SEO w Cisco. Zarządza marketingiem cyfrowym dla MIT i Harvardu. Autor dwunastu książek z zakresu SEO, w tym trzech bestsellerów. Ukończył UniversitĂt Heidelberg w Niemczech. Mieszka w Palo Alto w Kalifornii. Zobacz andreas.com.

Dyrektor lokalizacji i konfiguracji kliniki

Kim jest zarejestrowaną pielęgniarką z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem klinicznym. Była dyrektorem czterech klinik pracy i kierownikiem służby zdrowia w firmie Cargill. Obecnie pracuje w Bronson Healthcare Group jako Supervisor of Occupational Health. Jest zwolennikiem zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez dobre odżywianie i ćwiczenia. Mieszka w Kalamazoo w stanie Michigan.

Współpracownik wykonawczy i trener zaangażowania w opiekę zdrowotną

Sherry współpracuje z HEAL od samego początku, pełniąc wiele ról: Executive Associate współpracującą z zespołem HEAL, Executive Assistant CEO, Social Media Manager, Director of Human Resources, Administrator programu HEAL care Partner Program i jest HEAL opieki Commitment trener. Uzyskała tytuł licencjata na Uniwersytecie Stanowym w San Diego.

Webmaster i Executive Associate

Ginger dołączył do HEAL jako webmaster i szybko przejął role administracyjne, media społecznościowe, marketing i szereg innych zadań wykonawczych. Jest także przyjaznym głosem, który wita Cię, gdy dzwonisz z pytaniami lub planujesz spotkanie. Ginger mieszka w Sacramento w Kalifornii z mężem, dwoma nastoletnimi chłopcami i kotami.

Edytor receptur o niskiej zawartości węglowodanów

Dana od ponad dwudziestu lat pisze o żywieniu niskowęglowodanowym: ponad 2500 przepisów, 21 książek kucharskich, setki artykułów i wiele ebooków. Dana tworzy zróżnicowaną i satysfakcjonującą kuchnię z minimalną zawartością węglowodanów. Sprzedano ponad milion książek, a ona wciąż ma pomysły do ​​wypróbowania! Dana mieszka w Bloomington w stanie Indiana z mężem i zwierzętami, wszyscy są szczęśliwi i zdrowo karmieni.

Dyrektor marketingu relacji

Kelly jest współzałożycielem HEAL Global Legacy, firmy zajmującej się marketingiem relacji, której HEAL jest współwłaścicielem wraz z siedmioma innymi marketerami relacyjnymi HGL. Jako osoba, która pokonała raka piersi, jest oddana promowaniu zdrowego stylu życia. Kelly ma bogate doświadczenie w marketingu relacji, które jest stosowane na karcie nagród Lyoness firmy HEAL, aby zapewnić zniżki dla pacjentów HEAL.

Dyrektor Korporacyjnych Programów Wellness

Tuan ma ponad 15-letnie doświadczenie w służbie zdrowia w korporacyjnych zasobach ludzkich, w tym w zarządzaniu programami zdrowotnymi i wellness jako dyrektor HR w globalnej firmie produkującej urządzenia biomedyczne. zdrowie, ponieważ koncentrują się na ćwiczeniach, aktywności i ograniczeniu kalorii zamiast na odżywianiu i regulacji hormonalnej.

Marketing bezpośredni

Don pomaga firmom zwiększać przychody, rozszerzając linię produktów i bazę operacyjną. Zadania zaprowadziły go do Chin, Tajlandii i Filipin w celu rozwijania międzynarodowych stosunków handlowych. Jako szef kilku firm zajmujących się marketingiem bezpośrednim pomógł zbudować firmy DRTV, direct mail, internet i telemarketing. Jego sprzedaż produktów przyniosła ponad 900 milionów dolarów zysku. Don ma dyplom z dziennikarstwa na UO.

CEO i Prezes Zarządu

Bruce jest współzałożycielem i CEO HEAL. Zasiadał w 34 radach dyrektorów. Był głównym administratorem szpitala, korporacyjnym doradcą finansowym Morgan Stanley, starszym oficerem w dwóch krajowych funduszach VC oraz wspólnikiem w McKinsey and Company. Pan Rossiter posiada tytuł MBA uzyskany w Tuck at Dartmouth oraz tytuł doktora i licencjata na Uniwersytecie Oklahomy.

Prezes i dyrektor medyczny

Dr Westman jest profesorem nadzwyczajnym medycyny na Duke University. Posiada dyplom z zakresu medycyny wewnętrznej i otyłości. Jego badania kliniczne dotyczące otyłości, cukrzycy i tytoniu obejmują ponad 90 recenzowanych artykułów. Jest Przewodniczącym Rady Stowarzyszenia Medycyny Otyłości. Jest także członkiem Towarzystwa otyłości i współredaktorem podręcznika medycznego na temat otyłości. Jest autorem bestsellera NYT The New Atkins for a New You.

Wiceprezes Zarządu

Dr Barr ma 40-letnie doświadczenie w niektórych z największych światowych firm energetycznych, w tym w Halliburton i Schlumberger, na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla, badaniach i rozwoju w dziedzinie geofizyki. W 1995 roku został odznaczony prestiżowym Złotym Medalem Virgila Kauffmana od Society of Exploration Geophysics za znaczące innowacje techniczne. Dr Barr ma BS, MS i Ph.D. Doktorat z elektrotechniki z Texas A&M University.

Rada Dyrektorów

Dr Gerber jest lekarzem rodzinnym z dyplomem zarządu i kieruje medycyną rodzinną South Suburban Family Medicine w Kolorado, gdzie jest znany jako „Denver”, Diet Doctor ”. z naciskiem na długowieczność, dobre samopoczucie, profilaktykę i programy leczenia z zastosowaniem podejścia niskowęglowodanowego. Często mówi o znaczeniu niskowęglowodanowego stylu życia dla pacjentów, społeczności i pracowników służby zdrowia. Mieszka w Denver w Kolorado.